LINKI

8/10/2013

TRAVEL / PICTURES

Bez nazwy 2
Bez nazwy 3
untitledx
zdjęcia z trasy Gdańsk - Malmö - Kopenhaga - Herning

Zagadka rozwiązana :) Od przedwczoraj jestem w Danii, na dłużej. Nie mówiłam od razu, ponieważ nie chciałam zapeszyć, jednak wszystko się udało i 19 sierpnia zaczynam studia. Dostałam się na projektowanie ubioru. Nie byłam zdecydowana, czy na pewno chcę studiować coś związanego z modą, ale chciałam zmian i przeprowadzka do ukochanej Skandynawii wydała się idealnym pomysłem.

I'm in Denmark! I was admitted to fashion design and I'm starting the school year on 19th August. I wasn't 100% sure if I want to study something connected with fashion but I needed some changes in my life and the idea of living in my lovely Scandinavia seemed perfect.

7 comments:

 1. Gratulacje! Mam nadzieję, że wszystko potoczy się tak jak sobie zaplanowałaś :)

  ReplyDelete
 2. cieszę się i życzę powodzenia, myślę że to dużo lepsza decyzja niż np. UG albo PG :)

  ReplyDelete
 3. Gratulacje! Czy mogłabyś napisać coś więcej: jak wyglądała rekrutacja, gdzie mieszkasz, jak wyglądają studia, sprawy organizacyjne, koszta etc.? Też chciałabym studiować za granicą, dlatego mnie to interesuje. :) Pozdrowienia i powodzenia!

  ReplyDelete
 4. super:) gratuluje! czekam na więcej postów:)

  ReplyDelete
 5. great photos! looking forward to see more from your new living in Denmark :)

  ReplyDelete
 6. Gratulacje :)! Nigdy wcześniej nie komentowałam Twoich postów, choć Twojego bloga czytam już około 2 lat. Bardzo się cieszę, że poszłaś na kierunek związany z projektowaniem, bo widać, że interesujesz się tym i masz do tego talent. No i jeszcze w Danii! Na pewno to otwiera przed Tobą wiele drzwi. Czuję, że jeszcze o Tobie usłyszymy :). Powodzenia i pozdrawiam Cię serdecznie.
  Ola

  ReplyDelete